Wilt u telefonisch contact met een van onze medewerkers, bel dan naar 010 276 26 26.

Kantoormedewerkers

Khalid Azizi - Passionate Bulkboek
Khalid Azizi

Financiële administratie
boekhouding@passionatebulkboek.nl

Aanwezig: ma

Erik Brus - eindredacteur Passionate Bulkboek
Erik Brus

Archivaris
erik@passionatebulkboek.nl

Aanwezig: ma, wo

Naomi Engels - Pr- en communicatiemedewerker Passionate Bulkboek
Naomi Engels

PR- en communicatiemedewerker
naomi@passionatebulkboek.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do, (vr)

Karlijn Leenders - Projectleider Passionate Bulkboek
Karlijn Leenders

Projectleider
karlijn@passionatebulkboek.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do, (vr)

Edivania Duarte Lopes - Projectmedewerker Er Was Eens & Kort Rotterdams
Edivania Lopes Duarte

Projectmedewerker
edivania@passionatebulkboek.nl

Aanwezig: ma, di, wo, vr

Iris Nieuwenhuizen - Projectmedewerker Passionate Bulkboek
Iris Nieuwenhuizen

Projectmedewerker
iris@passionatebulkboek.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Anouk Prins - Projectmedewerker Passionate Bulkboek
Anouk Prins

Projectmedewerker
anouk@passionatebulkboek.nl

Aanwezig: di, do, vr

Floor Prins - Projectmedewerker Passionate Bulkboek
Floor Prins

Projectmedewerker
floor@passionatebulkboek.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Wilma van Raamsdonk - Sr. projectleider Dag van de Literatuur, Dag van het Literatuuronderwijs, Er Was Eens, Jonge Jury, Kort Rotterdams & Pabo Leest!
Wilma van Raamsdonk

Sr. projectleider
wilma@passionatebulkboek.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Giel van Strien - Directeur Passionate Bulkboek
Giel van Strien

Directeur
giel@passionatebulkboek.nl

​Aanwezig: ma, di, do, vr

Yasmina Werlich - Projectmedewerker Jonge Jury & De Inktaap
Yasmina Werlich

Projectmedewerker
yasmina@passionatebulkboek.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Stagiaires

Lisa Burger

Projectassistent Pabo Leest! en
Dag van het Literatuuronderwijs
info@dagvanhetliteratuuronderwijs.nl

Aanwezig: ma, di, do, vr

Nyasotti Giterson

Projectassistent De Inktaap
inktaap@passionatebulkboek.nl

Aanwezig: ma, di, wo, do

Eden van der Moere

Marketing- en communicatieassistent
marcom@passionatebulkboek.nl

Aanwezig: ma, wo, do, vr